+420 608 333 378
Adresa: Brněnská 1235, 665 01 Rosice

O značce ACCESS motor

Značka Access Motor vyniká profesionálním přístupem, technickou úrovní čtyřkolek a továrním zpracováním, špičkovým továrním zázemím s vlastní motorárnou. A hlavně je nepřehlédnutelná nadšením a touhou vyrábět čtyřkolky na daleko vyšší úrovni, než většina konkurenčních výrobců.

Access Motor patří k předním tchajwanským výrobcům čtyřkolek. Úspěšná moderní firma se specializuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních užitkových, sportovních a dětských čtyřkolek, které si již získaly pevné místo na trzích celého světa. Společnost Access Motor disponuje vlastní motorárnou i moderním výzkumně-vývojovým centrem, ve kterém vyvíjí nové modely a nové technologie. Moderní konstrukce, vysoká spolehlivost, výborná ovladatelnost, příznivá cena a důraz na kvalitu výroby, to jsou hlavní příčiny dlouhodobé oblíbenosti čtyřkolek Access.

Access Motor byla založena v roce 2003 a nachází se na Chia-Tai Industrial Zone, Chia-Yi, Tchaj-wanu se specializuje na výrobu kvalitního ATV (All-Terrain Vehicle), čtyřkolky, designu a motory. Access Motor má profesionální tým výzkumu a vývoje, návrhů a vyvíjí vlastní technologie a motory ATV příjezd je. Access Motor máefektivní a organizovaný oddělení montážní linky a řízení kvality pro zajištění kvality. Každý All-Terrain Vehicle Access Motor produkoval je 100% plně testovány s reálnými stavu vozovky a prostřednictvím multifunkčních válec zkušební stolice s cílem zajistit nejvyšší možnou úroveň výkonu, rychlosti, točivý moment, zrychlení a brzdění. Také přispívají více než milion dolarů investic do nástrojů všech detailů částí, které činí její výrobky jsou odlišné od konkurence. Všechny čtyřkolek EHS schválení (EEC homologace) a 2 sedačky homologované pro legálně na silnici použití a byly vyváženy do celého světa. Access Motor je čtyřkolek kvality (Quad) nejen inovativní design, ale Quality Assurance stejně.